Nanoil vlasový olej

 

Nanoil vlasový olej

Typ vlasov: vlasy s nízkou, strednou a vysokou pórovitosťou

Problém: všetky problémy každého typu pokožky hlavy a vlasov s nízkou, strednou a vysokou pórovitosťou

Riešenie: Vlasový olej Nanoil v troch verziách

Vlasový olej Nanoil pôsobí na každý typ pokožky hlavy a vlasov. Má obnovujúce, hydratačné a výživné vlastnosti. Stará sa o vnútornú aj vonkajšiu štruktúru vlasov. Olej zabraňuje štiepeniu končekov vlasov, chráni pred chemickým a mechanickým poškodením a pred voľnými radikálmi. Vlasový olej Nanoil uľahčuje rozčesávanie, skracuje fénovanie a pomáha stylovať účes. Nanoil funguje ako lesk zintenzívňujúce, vyhladzujúce a zjemňujúce sérum. Redukuje vylučovanie séba, posilňuje vlasové cibuľky a zabraňuje výskytu lupín.

Ako používať vlasový olej Nanoil?

Vlasový olej Nanoil môžete aplikovať celou škálou spôsobov. Rozotrite olej na suché alebo mokré pramene, pozdĺž ich dĺžky alebo len na končeky vlasov. Prípravok vynikajúco funguje ako výživná a posilňujúca kúra pokožky hlavy. Nebojte sa pridať vlasový olej Nanoil k vašim obľúbeným produktom na vlasy.

Čo obsahuje vlasový olej Nanoil?

Každý z troch Nanoil je zložený z trochu rozdielnych látok, ktoré boli zvolené tak, aby sa čo najlepšie starali o vlasy s nízkou, strednou a vysokou pórovitosťou. Pozrite si zloženie:

 • Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou: makadamiový olej, argánový olej, marulový olej, jojobový olej, marakujový olej, kokosový olej, Kerastim, Baicapil, hodváb, UV filter, vitamíny A a E;
 • Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou: borovicový olej, kokosový olej, argánový olej, ricínový olej, bambucké maslo, marakujový olej, babassu olej, monoi Oil, Maslo cupuacu, pantenol, Kerastim, Baicapil, vitamíny A a E, UV filter;
 • Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou: mandľový olej, argánový olej, púpalkový olej, avokádový olej, marakujový olej, bavlníkový olej, pantenol, keratín, lanolín, hodváb, Kerastim, Baicapil, vitamín E a UV filter.

Užitočná informácia: Vlasový olej Nanoil má ľahučkú a rýchlo sa vstrebávajúcu formulu, ktorá nezaťažuje vlasy. Jedna fľaštička Nanoil obsahuje 100 ml oleja. Nanoil je dostupný v troch verziách: Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou, Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou pre vlasy s vysokou pórovitosťou.

Zaujímavý fakt: Vlasový olej Nanoil je užitočný pre mužov. Môžu sa starať o svoju bradu a fúzy a dokonca zastaviť vypadávanie vlasov a spomaliť ich šedivenie.

Klady:

 • vyživuje, hydratuje a stará sa o vlasy s nízkou pórovitosťou
 • krotí vlasy a uľahčuje styling
 • urýchľuje fénovanie a uľahčuje rozčesávanie
 • olej chráni pramene pred poškodením a škodlivými vonkajšími faktormi
 • obsahuje oleje, vitamíny a iné látky, ktoré sa starajú o vlasy
 • fľaštička s veľkou kapacitou
 • veľmi ľahká aplikácia

Zápory:

 • olej sa musí používať pravidelne