Moroccanoil Treatment Original Hair Oil

moroccanoil-treatment-original-hair-oil
Typ vlasov: všetky

Problém: zlá kondícia vlasov a pokožky hlavy

Riešenie: Moroccanoil Treatment Original Hair Oil

Moroccanoil Treatment Original Hair Oil je riešením pre poškodené, mdlé a riedke vlasy. Váš účes bude znovu vyzerať zdravo, vaše pramene znovu nadobudnú lesk, pričom vlasové cibuľky budú pevnejšie. Produkt predchádza vypadávaniu vlasov, stimuluje rast vlasov, hydratuje a vyživuje. Olej obsahuje antioxidanty, ktoré bojujú proti voľným radikálom, a preto zabraňuje šediveniu vlasov a chráni ich pred škodlivými látkami. Moroccanoil Treatment Original Hair Oil vyhladzuje krepovatejúce vlasy, uľahčuje rozmotávanie a stylovanie.

Ako používať Moroccanoil Treatment Original Hair Oil? Naneste jednu alebo dve pumpičky na čisté a vlhké vlasy od ich strednej dĺžky. Vyfénujte ich studeným vzduchom alebo ich nechajte voľne vyschnúť. Naneste pár kvapiek prípravku na suché pramene pre hladký a lesklý účes. Olej môžete aj zmiešať s vašou obľúbenou maskou alebo kondicionérom. Moroccanoil Treatment Original Hair Oil je tiež účinný ako nočná obnovujúca a výživná kúra alebo ako stylingový produkt.

Čo obsahuje Moroccanoil Treatment Original Hair Oil? Argánový olej, bohatý na vitamín E a antioxidanty, je hlavnou ingredienciou. Tieto látky sa správne starajú o vlasy a dodávajú im nádherný vzhľad. Argánový olej vyhladzuje, dodáva vlasom lesk a vyživuje. Tiež obsahuje omega-3, omega-6 a omega-9 mastné kyseliny, ktoré sú prospešné pre cibuľky vlasov a pokožku hlavy.

Užitočné informácie: Moroccanoil Treatment Original Hair Oil má žltú farbu a jemnú, ale príjemnú vôňu. Konzistencia je dosť ľahká; nezlepuje ich ani na nich nezanecháva mastnú vrstvu. Môžete si vybrať z rôznych kapacít: 10 ml, 25 ml, 50 ml a 125 ml.

Zaujímavosť: Čo majú spoločné kozy a argánový olej? Argánové plody sú pochúťkou pre kozy. Keď rastú, pastieri chránia stromy pred týmito zvieratami, aby sa z nich mohol získať argánový olej a použiť pre starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy.

Klady:

  • zlepšuje kondíciu vlasov
  • obsahuje argánový olej, ktorý obsahuje vitamín E, antioxidanty a mastné kyseliny
  • aplikácia je ľahšia vďaka pumpičke
  • fľaštičky majú veľké kapacity
  • nezaťažuje nadmerne vlasy
  • vyživuje, hydratuje, opravuje, dodáva lesk

Zápory:

  • extrakcia argánového oleja je veľmi zdĺhavá a nákladná