Macadamia Healing Oil Spray

Macadamia Healing Oil Spray

Typ vlasov: všetky, hlavne riedke vlasy

Problém: nedostatok hydratácie a lesku, náročné na úpravu, poškodené vonkajšími faktormi

Riešenie: Macadamia Healing Oil Spray

Macadamia Healing Oil Spray poskytuje hydratáciu, lesk a ochranu; zlepšuje aj styling. Vaše pramene už nikdy nebudú suché, drsné na dotyk a mdlé. Produkt chráni vlasy pred znečistením z prostredia, UV žiarením, nesprávnym česaním, teplom zo stylingových pomôcok a škodlivými čistiacimi látkami. Olej krotí odstávajúce vlasy, uľahčuje česanie a pomáha pri vytváraní účesu.

Ako používať Macadamia Healing Oil Spray? Nasprejujte pramene zo vzdialenosti 30 cm. Vlasy by mali byť čisté a vysušené uterákom. Po pár minútach si vytvorte účes a vyfénujte. Trochu prípravku môžete ešte naniesť na končeky vlasov, aby boli hydratované a regenerované.

Aké ingrediencie obsahuje Macadamia Healing Oil Spray? Obsahuje makadamiový olej, ktorý chráni vlasy pred účinkami voľných radikálov, posilňuje vlasové cibuľky, zmierňuje známky starnutia a veľmi dobre sa absorbuje. Vďaka oleju budú vlasy dokonale regenerované a vyživené.

Užitočné informácie: Macadamia Healing Oil Spray je bezfarebný produkt s ľahučkou formulou (ako aerosol a sprej). Jedna fľaštička obsahuje 125 ml tekutiny – vystačí len na štyri mesiace pravidelnej aplikácie. Má nádhernú vôňu, ktorá sa dlho udrží na vlasoch; pripomína luxusný parfum.

Zaujímavosť: Hoci robí makadamiový olej na vašich vlasoch zázraky, môže uškodiť vášmu štvornohému priateľovi. Makadamiové oriešky a iné jedlá obsahujúce túto ingredienciu nikdy nedávajte žrať svojmu psovi. Makadamiové oriešky sú jedovaté!

 

Klady:

  • spevňuje riedke vlasy
  • pôsobí na povrchu vlasov, ako aj vnútri
  • chráni pred rôznymi škodlivými faktormi
  • formula rozprašovača
  • zlepšuje styling a rozčesávanie

Zápory:

  • nestará sa o husté a hrubé vlasy tak veľmi, ako o riedke a slabé pramene
  • neefektívny