Khadi Vitalising Hair Oil

Khadi Vitalising Hair Oil

Typ vlasov: riedke, slabé a náchylné k nadmernému vypadávaniu

Problém: vypadávanie vlasov

Riešenie: Khadi Vitalising Hair Oil

Khadi Vitalising Hair Oil je jedinečný produkt. Posilňuje vlasové cibuľky a folikuly, podporuje rast a zastavuje vypadávanie vlasov. Navyše vyživuje a obnovuje pramene, ako aj zabraňuje predčasnému starnutiu. Je najefektívnejším pri vlasoch, ktoré sú slabé v dôsledku choroby, poškodené pravidelnými stylingovými procedúrami a v prípade riedkych vlasov, ktoré sú náchylné voči škodlivým účinkom vonkajších faktorov. Zložky produktu majú výnimočné vlastnosti.

Čo obsahuje Khadi Vitalising Hair Oil? V tomto produkte nájdete sezamový, kokosový, ricínový, rozmarínový a mrkvový olej. Tiež obsahuje aj indické bylinky: amla, bala, brahmi a bhringraj. Všetky ingrediencie udržiavajú vlasy a pokožku hlavy v dobrej kondícii, prispievajú k rastu vlasov, pomáhajú v boji proti lupinám, zabraňujú nadmernému vypadávaniu vlasov, majú upokojujúce a antiseptické vlastnosti.

Ako používať Khadi Vitalising Hair Oil? Vmasírujte jednu lyžičku oleja do pokožky hlavy. Takúto kúru vykonávajte dve hodiny pred umytím vlasov. Pre lepšie výsledky: nechajte ho vo vlasoch cez noc a ráno ho zmyte jemným šampónom. Produkt používajte dva alebo trikrát do týždňa.

Užitočné informácie: Khadi Vitalising Hair Oil je bezfarebný a má charakteristickú intenzívnu vôňu. Vychádza v 100 ml fľaštičke. Taktiež sú na oficiálnej webovej stránke Khadi dostupné aj veľké fľaštičky. Konzistencia prípravku je olejová a dosť hustá.

Zaujímavosť: Amla, bala, brahmi a bhringraj sú bežne využívané bylinky v tradičnej indickej medicíne. Pri pohľade na lesklé, pevné a zdravé vlasy indických žien sa o tom nemôže ani pochybovať, že tieto rastliny skutočne majú uzdravujúce (a magické) účinky.

Klady:

  • posilňuje vlasové cibuľky
  • stimuluje rast vlasov
  • stará sa o pokožku hlavy
  • zabraňuje vypadávaniu vlasov
  • obsahuje prírodné ingrediencie

Zápory:

  • intenzívna vôňa
  • veľmi hustá formula
  • objavujú sa detské vlásky ktoré sa ťažko upravujú