John Masters Organics 100% Argan Oil

John Masters Organics 100% Argan Oil

Typ vlasov: všetky

Problém: zlá kondícia vlasov a pokožky hlavy

Riešenie: John Masters Organics 100% Argan Oil

John Masters Organics 100% Argan Oil prináša hydratáciu, lesk a pružnosť. Zbavuje vlasy krepovatenia, zabraňuje elektrizovaniu a zamotávaniu. Vďaka vitamínu E a antioxidantom predchádza vypadávaniu vlasov a posilňuje vlasové cibuľky. Produkt aj chráni pred teplom z fénov a žehličiek na vlasy.

Ako používať John Masters Organics 100% Argan Oil? Olej môžete naniesť na suché, ako aj na mokré vlasy. Votrite pár kvapiek prípravku do prameňov a vyfénujte. Upravte ich ako zvyčajne. Produkt tiež vynikajúcou opravuje rozštiepené končeky. Stačí, ak do končekov vlasov vmasírujete veľké množstvo oleja a necháte ho v nich niekoľko hodín. Následne si umyjete vlasy svojim obľúbeným šampónom.

Aké ingrediencie obsahuje John Masters Organics 100% Argan Oil? Argánový olej – vyťažený prírodným spôsobom – sa nachádza medzi ingredienciami. Produkt má certifikát, ktorý potvrdzuje jeho organické a prírodné zložky. Olej je cruelty-free, bezlepkový a formulovaný bez živočíšnych látok. Je skvelou správou pre vegánov.

Užitočné informácie: John Masters Organics 100% Argan Oil má svetlú žltú farbu; jeho konzistencia je polotekutá. Olej je bez vône, a preto ho môžu bez obáv používať aj osoby s veľmi citlivou pokožkou hlavy. Jedna fľaštička obsahuje 59 ml produktu. Nanešťastie, prípravok je neefektívny – vydrží len niekoľko mesiacov kúry.

Zaujímavosť: V niektorých častiach sveta sa argánový olej stále získava pomocou tradičných metód. Ženy puknú tvrdú orechovú škrupinu, a potom ju rozbijú kameňom. Lisujú zlatú tekutinu – bohatú na vitamíny a minerály – z dužiny.

Klady:

  • obsahuje prírodné ingrediencie, vrátane argánového oleja
  • ideálny pre vegánov
  • vyhladzuje, hydratuje a dodáva lesk
  • poskytuje vlasom ochranu pred teplom
  • ľahká aplikácia

Zápory:

  • zlá efektívnosť
  • malá fľaštička
  • účinky sa objavia na konci kúry