Gliss Kur Ultimate Color Oil Elixir

Gliss Kur Ultimate Color Oil Elixir

Typ vlasov: poškodené v dôsledku vyrovnávania, fénovania, stylovania teplom, farbenia

Problém: mdlé, suché, dehydrované vlasy, rozštiepené končeky

Riešenie: Gliss Kur Ultimate Color Oil Elixir

Gliss Kur Ultimate Color Oil Elixir chráni prirodzenú farbu prameňov a zvýrazňuje lesk farbených vlasov. Hydratuje, vyživuje a chráni pred UV lúčmi. Navyše produkt opravuje končeky vlasov, vyživuje farbené vlasy a zabraňuje blednutiu farby. Zvýrazňuje odlesky a prirodzený odtieň prameňov. Vďaka Gliss Kur Ultimate Color Oil Elixir budú vlasy jemné a hladké.

Ako používať Gliss Kur Ultimate Color Oil Elixir? Naneste jednu pumpičku produktu od strednej časti vlasov ku končekom. Prípravok dôkladne votrite do vlhkých vlasov a počkajte, kým sa nevstrebe. Aplikátor môžete zablokovať otočením dávkovača – takto sa vyhnete rozliatiu oleja.

Aké ingrediencie obsahuje Gliss Kur Ultimate Color Oil Elixir? Produkt obsahuje: slnečnicový, marhuľový, sezamový, olivový, mandľový, makadamiový, argánový, marulový olej. Prípravok tiež obsahuje aj dva prchavé silikóny a prirodzený UV faktor. Tieto ingrediencie poskytujú vlasom a pokožke hlavy komplexnú ochranu a výživu.

Užitočné informácie: Gliss Kur Ultimate Color Oil Elixir má olejovú konzistenciu. Produkt má intenzívnu žltú farbu. Jedna fľaštička obsahuje 75 ml, čo vystačí na viac než šesť mesiacov kúry pre riedke a krátke vlasy. Prípravok má peknú vôňu, ktorá zahaľuje vlasy citrusovou arómou.

Zaujímavosť: Broskyňový olej obsiahnutý v Gliss Kur Ultimate Color Oil Elixir, je polynenasýtený olej. Táto ingrediencia je vynikajúca pre vlasy so strednou a vysokou pórovitosťou. Okamžite preniká do prameňov a je vhodná pre olejovú kúru na vlasy.

Klady:

  • zvýrazňuje prirodzenú farbu vlasov
  • má blokovač aplikátora
  • má príjemnú vôňu a peknú farbu
  • obsahuje osem olejov a keratín

Zápory:

  • pri zdravých a lesklých vlasoch nemá žiadne účinky
  • neefektívny, hlavne vtedy, keď sa používa na hrubé a husté vlasy
  • rýchlo mizne, nevstrebáva sa do zdravých a hladkých prameňov
  • môže zamastiť vlasy s nízkou pórovitosťou