Garnier Fructis Miraculous Oil-In-Spray

Garnier Fructis Miraculous Oil-In-Spray

Typ vlasov: riedke a náchylné na poškodenie

Problém: farbené, suché, lámavé a poškodené vlasy

Riešenie: Garnier Fructis Miraculous Oil-In-Spray

Garnier Fructis Miraculous Oil-In-Spray dodáva prameňom lesk a odolnosť. Stávajú sa pružné, ľahko sa rozmotávajú a stylujú. Motanice vám už nikdy nebudú robiť problémy. Je to ohromný skrášľujúci a konečný produkt. Stačí ho nasprejovať na lokne alebo drdol a vlasy budú okamžite žiariť. Ak je pre vás dôležitá výživa a obnova vlasov, mali by ste vymeniť Garnier Fructis Miraculous Oil-In-Spray za výživnejší olej alebo špecializovanú kúru na vlasy.

Ako používať Garnier Fructis Miraculous Oil-In-Spray? Nasprejujte svoje pramene zo vzdialenosti 20 cm a počkajte kým sa nevstrebe. Produkt sa môže aplikovať na suché alebo mokré vlasy. Sprej funguje veľmi dobre ako prípravok pre zvýraznenie lesku.

Aké ingrediencie obsahuje Garnier Fructis Miraculous Oil-In-Spray? Hlavnými ingredienciami sú: mangový, marhuľový a mandľový olej. Mangový olej sa odporúča pre oslabené a krehké vlasy. Marhuľový olej má pozitívny vplyv na suché a poškodené vlasy. Mandľový olej dodáva vlasom lesk a rýchlo sa vstrebáva.

Užitočné informácie: Garnier Fructis Miraculous Oil-In-Spray má ľahučkú formulu aerosolu. Vychádza v kapacite 100 ml a 250 ml. Prípravok má ovocnú a sladkú vôňu, ktorá je pre mnohé ženy dráždivá a dosť nepríjemná.

Zaujímavosť: Prípravky v sprejovej formule sú veľmi ľahké, nadmerne nezaťažujú a pôsobia len na povrchu. V drogériách nájdete množstvo sprejov. Existujú spreje na tvár a telo, ktoré osviežujú a dodávajú lesk.

Klad:

  • ľahko aplikovateľná sprejová formula
  • dodáva lesk
  • jednoduchá aplikácia
  • ľahučká konzistencia

Zápory:

  • dráždivá vôňa
  • nemá opravujúci, výživný ani vyhladzujúci účinok